Ми допоможемо вам провести корпоратив!

korporativ 1Корпоратив - це одне з найбільш очікуваних подій... на другому місці після отримання зарплати :)

Зараз вже не обов'язкові масштабні гуляння, щоб отримати враження від свята. У фотостудії PLAY можна провести вечірку з легким фуршетом і незабутньою атмосферою. Будьте оригінальні і креативні. Занурте себе в ексклюзивну атмосферу, оточіть себе святковим настроєм, надихніться творчим простором, насолодіться естетикою гарних речей і закарбуйте це все не тільки в пам'яті, але і на фотографіях.

Корпоратив можна провести в будь-якому масштабі - зібратися як невеликою командою колег, так і об'єднається всім офісом.

А ви замислювалися, що крім гарного настрою, музики, веселощів, смачних закусок і групових фото, можна ще організувати міні фотосесію для кожного учасника? Зробіть собі свято, пам'ять про яке залишиться відображена на все життя!

Для самих креативних корпоративну вечірку можна стилізувати під різну тематику - casual, стиляги, гетсбі, гламур, мафія, кіно і т.д. У фотостудії дуже багато інтер'єрів, які допоможуть передати потрібну атмосферу.

Відзначити корпоратив в фотостудії - це дуже оригінальна ідея, яка допоможе вам зберегти яскраві емоції не тільки в колі ваших колег, а й на фотокартках.

Цінова політика:
зали від 550грн за годину
разова доплата за людей після 6 чол (50грн / людина)
можливість проводити фуршет - 250 грн
макіяж і зачіска 790грн (окремо мейк / зачіска 490грн)
замовлення повітряних кульок - від 18грн
оренда стільців - 35грн / шт 
оренда білого столу (1,20х0,60) - 300 грн
прокат суконь - від 150грн
шоу - обговорюються індивідуально
прибирання - ми прибираємо за рахунок орендованої додаткової години або за рахунок вашого орендованого часу (ви закінчуєте і надаєте приміщення для прибирання раніше на 30-60хв (залежить від масштабу заходу, площі залу і кількості людей)) 

Корпоратив

прокат одягу